İletişim Bilgileriniz

Aşağıdaki formu doldurarak gönderin.

En kısa zamanda sizi arayalım.


2017 Hac Kuraları 24 Şubat saat 15:00 da çekilmeye başlandı.

Ülkemizde sonuçları heyecanla bekleyen yaklaşık bir buçuk milyon kişi var. 12 yıldan bu yana kura bekleyenler var. Diyanet bu yıl Suudi Arabistan’la yaptığı görüşmeler sonucunda  kontenjanımızı 80.000 kişiye yükseltti. Bu durum mutluluk verici olsa da,  hacca gitmeyi bekleyen kayıtlı kişi sayısına baktığımızda ve küçük bir hesap yaptığımızda görüyoruz ki  20 yıl boyunca hiç yeni kayıt alınmasa  bile kayıtlı kişilerin hacca gitmesi için gereken süre 20 yılı bulacak gibi görünüyor.

 Hac Kura sonuçlarınızı  öğrenmek için bizi arayarak TC kimlik numaranızı vermeniz yeterlidir. Herhangi bir ücret talep etmeksizin hac kura sonuçlarınızı size en kısa sürede bildiriyoruz ve hac vazifenizi şirketimiz vesilesiyle eda eylemek isterseniz özel indirimlerle kayıtlarınızı oluşturuyoruz.  Hac kurasında isminin çıkması nasip olmuş , huzura kabul edilmiş , ibadet aşkıyla yanan  siz kıymetli hacı adaylarımıza,  yılların verdiği deneyim, kıymetli hocalarımız ve rehberlerimiz ile hizmet vermeye, dualarınızı almaya talibiz inşallah.

www.umretour.com  -  0507 238 32 24 (sayfamızda ki ücretlendirme üzerinden indirim ugulanacaktır)

 Ayrıca dilerseniz bu gece saat  gece 23:00 dan sonra Diyanet Hac Kura Sorgulama sayfasından da kontrollerinizi yapabilirsiniz.